Ai Te Long Logo
Optické měřící přístroje Power
  • SAT-7E PON Optical Power Meter
  • SAT-7E PON Optical Power Meter
  • SAT-7E PON Optical Power Meter

SAT-7E PON Optical Power Meter

  • malá SAT-7E PON Optical Power Meter image
  • malá SAT-7E PON Optical Power Meter image
  • malá SAT-7E PON Optical Power Meter image

Tel: +86 29 6566 0081

E-mail: sales@aitelong.com

  • Popis
  • Specifikace
  • seznam balení
  • Datasheet ke stažení

měřič výkonu SAT-7E PON je speciální Tester k testování FTTx / PON pasivní optické sítě, to může synchronně měřit hlas, dat a obrazový signál na BPON / EPON / GPON rámce. Rovněž lze nastavit prahové hodnoty výkonu a indikují průchod, alarm a selhání každé vlnové délky.  
 

 

Klíčové vlastnosti
hodnotu výkonu test 1490nm, 1550nm a 1310nm v systému PON zároveň
Testovací režim výbuch 1310 až vlnové délky
Dvouportový a průchozí konstrukce, zaručuje komunikaci z OLT ONT během zkoušky.  
Deset skupiny prahovou hodnotu, Tři ukazatele zobrazí optický stav dráhy.
Přenos dat do PC přes USB rozhraní
Obchod 99 evidence, a záznamy lze prohlížet a mazat.
Set prahová, odeslat data a kalibraci vlnové délky pomocí softwaru.
Automatické vypnutí, vypnutí době od 5 na 60 minut

 

Aplikace
FTTx / PON open: testovat všechny signály PON při otevírání, a odpovídají standardu sítě.
údržba FTTx / PON: otestovat výkon přenosu v každodenní údržbu.
Odhadnout hodnotu výkonu jakékoliv pozici v síti z OLT do ONT.

SAT-7E-PON-Optical-Power-Meter-Picture

Kalibrovat Vlnová délka 

1310nm Nahoru 

1490nm Dolů

1550nm Dolů 

Složit Kapela (nm)

1260~ 1360

1470~ 1505

1535~ 1570

odhalení Rozsah (dBm)

-40~ 10

-40~ 10

-40~ 25

Izolace z 1310nm (dB)

-

>40

>40

Izolace z 1490nm (dB)

>40

-

>30

Izolace z 1550nm (dB)

>40

>40

-

Přesnost z Měření

Napájení Nejistota (dB)

±0.5

PDL Polarizace Závislý Ztráta (dB)

<±0.25

Linearita(dB)

±0.1

Přes Vložení Ztráta(dB)

<1.5

Obecné Specifikace

Zobrazit

LCD:41/2

Jednotka 

dB / dBm

Rozlišení 

0.1dB

Napájení Zásobování

7.2V Ni-MH dobíjecí baterie 

 

Optický Vlákno Typ

SM 

Provozní Teplota

-10~ 50 ℃

Úložný prostor Teplota

-40~ 70 ℃

Dimenze (mm)

L× H× W: 55×95×190

 

To je pouze orientační. Skutečné množství příslušenství a jsou podle potřeby.

Ne.

Položka

Množství.

1

SAT-7E PON Optický Napájení Metr

1 nastavit

2

Uživatel Ruční

1 kopírovat

3

Připojený disk

1 pc

4

Kvalifikovaný Certifikát z Produkty / Záruka Karta

1 pc

5

Balení Seznam

1 pc

6

7.2V dobíjecí lithium baterie (Vestavěný)

1 nastavit

7

Data řádek

1 drát

8

Napájení zásobování adaptér

1 pc

9

SVATÝ, SC, FC adaptér FCC je na stroj)

2 PCs za typ

10

Měkký Přenosný taška

1 pc

http://www.aitelong.com/pdf/SAT-7E-PON-Optical-Power-Meter.pdf