Ai Te Long Logo
Optical Power Meter
  • Souz-7 PON Optical Power Meter
  • Souz-7 PON Optical Power Meter
  • Souz-7 PON Optical Power Meter

Souz-7 PON Optical Power Meter

  • kleng souz-7 PON Optical Power Meter Bild
  • kleng souz-7 PON Optical Power Meter Bild
  • kleng souz-7 PON Optical Power Meter Bild

Tel: +86 29 6566 0081

E-mail: sales@aitelong.com

  • Beschreiwung
  • Spezifizéierung
  • Uërtschaft Lëscht
  • Datasheet download

Souz-7 PON Muecht Meter ass eng speziell tester ze Test FTTx / PON passiv opteschen Reseau, et kann synchronously Stëmm Moossnam, Daten an Video Signal op BPON / EPON / GPON Kader. Et kann och d'Muecht loung Formatioun an weg d'Passe, Alarm an versoen vun all Wellelängt.  
 

 

Schlëssel ass näischt geschitt
Test Muecht Wäert vun 1490nm, 1550nm an 1310nm zu PON System an der selwechter Zäit
Test riicht Modus vun 1310nm an Wellelängt
Dual-port an Ugrëff duerch-Design, et Garantien Kommunikatioun vun OLT zu ONT während Test.  
Zéng Gruppe vu loung Wäert, dräi Indicateuren Haaptsäit der opteschen Wee Staat.
Transfermaart Daten un PC via USB Interface
Store 99 records, an records kann gekuckten an geläscht.
Set loung, eropluede Daten an calibrate Wellelängt via Software.
Auto Muecht ugefaangen, Muecht ugefaangen Zäit aus 5 ze 60 Minutten

 

Uwendungen
FTTx / PON oppen: Test all PON Signal während Ouverture, an Match de Reseau Norm.
FTTx / PON Ënnerhalt: Test der Transmissioun Performance am Alldag Ënnerhalt.
Devis Muecht Wäert vun all Positioun am Reseau vun OLT zu ONT.

Souz-7-PON-Optical-Power-Meter-Picture

Calibrate Wellelängt 

1310nm up 

1490nm Down

1550nm Down 

Ugrëff Band (nm)

1260~ 1360

1470~ 1505

1535~ 1570

Detectioun Rei (dBm)

-40 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=lb&sl=en&tk=308244.165796 from this server. That’s all we know.

-40 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=lb&sl=en&tk=308244.165796 from this server. That’s all we know.

-40 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=lb&sl=en&tk=203095.338663 from this server. That’s all we know.

Isolatioun vun 1310nm (DB)

-

>40

>40

Isolatioun vun 1490nm (DB)

>40

-

>30

Isolatioun vun 1550nm (DB)

>40

>40

-

Richtegkeet vun Moosse

Power Onsécherheet (DB)

±0.5

PDL Polariséierung onselbstänneg Verloscht (DB)

<±0.25

Linearity(DB)

±0.1

duerch Publizéieren Verloscht(DB)

<1.5

allgemeng Spezifikatioune

Haaptsäit

LCD:41/2

Eenheet 

DB / dBm

Resolutioun 

0.1DB

Power Fourniture

7.2V Ni-MH nofëllbar Batterie 

 

Optical Léngen Typ

SM 

fonktionnéieren Temperatur

-10~ 50 ℃

Stockage Temperatur

-40~ 70 ℃

Dimensioun (mm)

L× H× W: 55×95×190

 

Et ass just fir Referenz. Déi aktuell Accessoiren a Quantitéit sinn no Nofro.

Nee.

Punkt

Qty.

1

Souz-7 PON Optical Muecht Meter

1 Formatioun

2

Benotzer manuell

1 Kopie

3

verbonnen Scheif

1 PC

4

qualifizéiert Autorisatioun vun Produkter / Warranty Card

1 PC

5

Uërtschaft Lëscht

1 PC

6

7.2V nofëllbar Lithium Batterie (Gebaut-an)

1 Formatioun

7

Donnéeën Linn

1 Drot

8

Power Fourniture Graphikadapter

1 PC

9

ST, SC, FC GraphikadapterFCbsp;(FC ass op Maschinn)

2 Meint pro Typ

10

mëll portable Sak

1 PC

http://www.aitelong.com/pdf/SAT-7E-PON-Optical-Power-Meter.pdf

Kontakt Form