Ai Te długi Logo
Optytyczny miernik mocy
  • Optometryczny miernik mocy SAT-7E PON
  • Optometryczny miernik mocy SAT-7E PON
  • Optometryczny miernik mocy SAT-7E PON

Optometryczny miernik mocy SAT-7E PON

  • mały SAT-7E PON Optical Power Meter obraz
  • mały SAT-7E PON Optical Power Meter obraz
  • mały SAT-7E PON Optical Power Meter obraz

Tel: +86 29 6566 0081

E-mail: sales@aitelong.com

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Lista pakowania
  • pobieranie Karta katalogowa

Miernik SAT-7E PON Jest to szczególny testerem testu FTTx / pasywnej sieci optycznej PON, może synchronicznie zmierzyć głos, danych i sygnału wideo na BPON / EPON / GPON ramach. To również może ustawić próg mocy i wskazać przepustkę, alarm i nie z każdej długości fali.  
 

 

Najważniejsze funkcje
Test wartość mocy 1490nm, 15501310nm nm w systemie PON jednocześnie
Testowy tryb pęknięcie się długości fali 1310nm
Dual-port i pass-through projekt, gwarantuje komunikację z OLT do ONT w czasie testu.  
Dziesięć grup wartości progowej, trzy wskaźniki wyświetlić stan ścieżki optycznej.
Przesyłanie danych do komputera przez interfejs USB
Sklep 99 dokumentacja, i zapisów mogą być przeglądane i usuwane.
Ustaw próg, Dane wysyłania i kalibracji długości fali za pomocą oprogramowania.
Automatyczny wyłącznik, wyłączanie czasu od 5 do 60 minuty

 

Aplikacje
FTTx / PON otwarte: przetestować wszystkie sygnały PON podczas otwierania, i pasuje do standardowej sieci.
utrzymanie FTTx / PON: testowania wydajności transmisji w codziennej konserwacji.
Oszacowanie wartości mocy z dowolnego miejsca w sieci od OLT do ONT.

SAT-7E-PON-Optical-Power-Meter-Picture

Kalibrować Długość fali 

1310nm W górę 

1490nm Dół

1550nm Dół 

Przechodzić Zespół muzyczny (nm)

1260~ 1360

1470~ 1505

1535~ 1570

Wykrycie Zasięg (dBm)

-40 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=pl&sl=en&tk=308244.165796 from this server. That’s all we know.

-40 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=pl&sl=en&tk=308244.165796 from this server. That’s all we know.

-40 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=pl&sl=en&tk=203095.338663 from this server. That’s all we know.

Izolacja z 1310nm (dB)

-

>40

>40

Izolacja z 1490nm (dB)

>40

-

>30

Izolacja z 1550nm (dB)

>40

>40

-

Precyzja z Pomiary

Moc Niepewność (dB)

±0.5

PDL Polaryzacja Zależny Utrata (dB)

<±0.25

Liniowości(dB)

±0.1

Przez Wprowadzenie Utrata(dB)

<1.5

Ogólne specyfikacje

Pokaz

Lcd:41/2

Jednostka 

dB / dBm

Rozkład 

0.1dB

Moc Dostawa

7.2V Ni-MH akumulator Baterii 

 

Optyczny Błonnik Rodzaj

Sm 

Operacyjny Temperatura

-10~ 50 ℃

Przechowywanie Temperatura

-40~ 70 ℃

Wymiar (mm)

L× H× W: 55×95×190

 

To jest tylko w celach informacyjnych. Rzeczywiste wyposażenie i wielkość są zgodnie z zapotrzebowaniem.

Nie.

Pozycja

Ilosc.

1

SAT-7E PON Optyczny moc metr

1 zestaw

2

Użytkownik podręcznik

1 Kopiuj

3

Przywiązany dysk

1 pc

4

Wykwalifikowany Certyfikat z Produkty / Gwarancja Karty

1 pc

5

Uszczelka Lista

1 pc

6

7.2V akumulator Litu Baterii (Wbudowany)

1 zestaw

7

Dane linia

1 Drutu

8

Moc Dostawa Karty

1 pc

9

ST, SC, FC Adapter (Fc jest na maszyna)

2 szt za rodzaj

10

Miękkie Przenośny torba

1 pc

http://www.aitelong.com/pdf/SAT-7E-PON-Optical-Power-Meter.pdf

Formularz kontaktowy